Чотири товариські матчі, четверо футболістів прийшли, троє покинули команду. Футбольний клуб «Чернігів» завершує підготовку до нового сезону. Цієї неділі відбудеться перший тур Другої ліги. На виїзді чернігівці зіграють із дебютантами професійного футболу командою «Мункач» з Мукачевого. Які цілі на сезон ставлять перед собою чернігівці та як проводили підготовку – читайте далі.

Підготовку до нового сезону Другої ліги футбольний клуб «Чернігів» розпочав на початку липня. Протягом трьох тижнів команда провела чотири товариські матчі, а тренувалися по два рази на день.

«Дворазові тренування у нас були з досить високим навантаженням. Я гадаю, що досить добре ми підготувались, хоча тільки сезон зможе показати, наскільки добре ми підготувалися», – пояснює Валерій Чорний, головний тренер ФК «Чернігів».

Нападник «Чернігова» Максим Чаус каже, новий тренувальний підхід тренерського штабу має допомогти футболістам досягти результату.

«Навантаження були великі, але ми правильно відновлювалися і з позитивним настроєм підходимо до сезону. Більше працюємо над тактикою, у нас багато молодих хлопців, котрих треба навчати, показувати на фішках. Тому, звісно, зміни є».

Частину тренувань чернігівці проводили у спорткомплексі «Хімік», де натуральний газон, на відміну від штучного, як на «Чернігів-Арені».

Під час міжсезоння команду покинули Денис Садовий та Анатолій Науменко, а футбольну кар’єру завершив ветеран чернігівців Теймураз Мчедлишвілі. Натомість, склад чернігівців поповнили троє гравців з молодіжки «Десни» — Богдан Литвиненко, Максим Шумило та Ігор Самойленко. Також до складу прийшов досвідчений Андрій Порохня.

ФК «Чернігів» завершує підготовку до нового сезону: в неділю відбудеться перший тур Другої ліги

«Перспективні хлопці, молодці. Будемо їх підтримувати психологічно. Тому що у такий вік з дитячого футболу перейти до дорослого – це не всім до снаги. Тому підтримаємо, як можемо», – говорить Максим Чаус, гравець ФК «Чернігів».

За словами Валерія Чорного, перед клубом стоїть задача на сезон – закріпитися в середині турнірної таблиці. Першу гру чернігівці зіграють у неділю, 25 липня, на виїзді із новачками Другої ліги командою «Мункач» з Мукачевого. Суперника вивчали, каже Максим Чаус.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *