Одним з найбільш «зіркових» новачків сіверян у міжсезоння став екс-захисник збірної України, учасник Євро-2012 та володар Кубку України Євген Селін.

– Ви тривалий час виступали за кордоном. Чому тепер вирішили повернутися на Батьківщину?

– Порадилися з родиною, дружиною. Давно не були на Батьківщині, хотілося повернутися. Суто через це прийняли це рішення.

– Попередньою Вашою командою був кіпрський «Анортосіс». У тій же країні у минулому сезоні грав екс-футболіст «Десни» Орест Кузик. Чи зустрічалися з ним та, у принципі, чи спілкувалися з іншими футболістами з України?

– Звісно, він грав за «Пафос», там також є Артур Рудко, який залишився на Кіпрі. При зустрічах на футбольному полі спілкувалися, запитували що кому подобається, або не подобається. Але говорили лише під час матчів, чи телефоном. Пафос у 120 кілометрах від Ларнаки, в кожного свій графік, не наїздишся…

– За свою кар’єру Ви грали фактично на усіх позиціях у захисті. Отже, наскільки встигли зігратися з новими партнерами та на якій позиції Вас чекати?

– Не зовсім на всіх – грав на позиціях центрального лівого та «просто» лівого захисника. На Кіпрі переважно грав лівого захисника, іноді – центрального. На якій позиції зараз на мене чекати – тут питання до тренера – куди поставить, там я й буду. У центрі чи на фланзі – мені не принципово. З ким будемо грати – наразі теж ще не знаю, склад визначиться перед грою.

– А наскільки, в принципі, наразі влилися у колектив?


– Думаю, що все нормально. Багатьох хлопців я знаю. Коли був у «Динамо» спілкувалися з Владом Калітвінцевим… Але й крім нього, перетинався з багатьма гравцями.

– Для Вас гра з «Чорноморцем» стане дебютною в офіційних матчах за «Десну». Чи грали раніше у Чернігові? Та наскільки якісної підтримки очікуєте від чернігівських уболівальників?

– У Чернігові я не грав. Від наших уболівальників очікую максимальної підтримки у будь-якій ситуації, адже програє й виграє вся команда. Тож чекаємо на палку підтримку, яка нам наразі дуже потрібна.

Джерело: ФК Десна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *