У Чернігові розпочався чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Змагаються 105 учасників у складі дев’яти команд. Змагання триватимуть п’ять днів. Вони стануть відбірковими на Чемпіонат світу з літнього біатлону, який відбудеться в Чехії.

У Чемпіонаті України беруть участь 55 юніорів. Спочатку їм треба пройти кваліфікаційні змагання за найкоротший час, аби потрапити у фінал – спринт.

На Чемпіонаті з літнього біатлону учасники представляють Чернігівську, Сумську, Харківську, Київську, Тернопільську, Львівську, Волинську, Закарпатську області та Київ, розповідає головний суддя змагань Микола Лазаренко.

«Ці змагання є відбірковими змаганнями до Чемпіонату світу, тому беруть участь у нашому чемпіонаті найсильніші спортсмени нашої України – це вже відомі в усьому світі спортсмени. Вони чемпіони та призери міжнародних змагань, Чемпіонатів світу та Європи».

Із 50 учасниць-юніорок кваліфікацію пройшли 22. Найкращий результат – у Христини Дмитренко із Чернігова.

Головний суддя змагань Микола Лазаренко каже, у фіналі треба проїхати дистанцію у сім з половиною кілометрів з чотирма вогневими рубежами, по п’ять пострілів на кожному в черговості лежачи-лежачи, стоячи-стоячи.

За результатами першого дня змагань, на першому місці серед хлопців фінішував Степан Кінаш. У дівчат перемогу здобула Любов Кип’яченкова. Чемпіонат світу з літнього біатлону відбудеться 23 серпня у Чехії.

Більше про це у сюжеті:

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *