Вихованці СДЮШОР «Юність», 2012 року народження, вирушили на футбольний турнір «Кубок Австралії». Хлопці разом із тренером і потужною групою підтримки змагатимуться не на «зеленому континенті», як вам могло здатися, а в місті Черкаси, де вже в 12-й раз проходить цей турнір із незвичною та, певною мірою, екзотичною назвою.

Річ у тім, що організаторами цих дитячих змагань є два чоловіки, які свого часу разом тренувались у футбольній секції міста на Дніпрі – Андрій Фощій та Олексій Мамалига, який зараз живе в Австралії. Саме тому й виникла така незвична назва змагань – на честь одного із організаторів. І вже вдванадцяте до Черкас приїжджають юні футболісти з усієї країни, щоб у запеклих поєдинках вибороти та привезти додому «Кубок Австралії».

Із 27 по 30 серпня 24 команди, 2012 року народження, боротимуться за приз, мабуть, найкрутішого дитячого футбольного турніру. «Географія команд» має такий вигляд: Суми, Запоріжжя, Каховка, Львів, Чорноморськ, Дніпро, Полтава, чотири команди з Києва, три команди із Черкас, по дві – із Харкова, Вінниці, Одеси та Кременчука. Місто на Десні представлене також командою ФК «Чернігів». Сьогодні, 27 серпня, о 17.45 «одноклубники» Андрія Ярмоленка грають із командою «Молодь» із Полтави.

Автор: Вадим Трахтенберг, фото автора

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *