Близько двох тисяч бажаючих побігати вулицями Чернігова зібралися на Красній площі в дощовий ранок неділі. Вже шостий рік поспіль місто долучається до щорічного напівмарафону Нової пошти.

Маршрут, який мали подолати учасники та учасниці, пролягав через центральні вулиці міста. Дистанції були на вибір —1,5,10, 21 кілометр. І для дітей — 100 та 500 метрів.

Центральну частину міста перекрили для руху транспорту

— Маршрут розходиться чотирьома напрямками від центральної площі. Кола для бігу невеликі — по 7 кілометрів. Загалом передбачено три таких кола. Це зручно для міста — ці кола можна об’їхати. Також всі містяни мають змогу побачити, що біг це не важко, а навпаки, він приносить щастя та радість, — розповів організатор заходу Максим Кривенко.

Рух транспорту з 9 ранку до 13:00 обмежили на таких ділянках:

  • просп. Миру (від перехрестя з вул. Шевченка до перехрестя з вул. Софії Русової);
  • вул. Шевченка (від перехрестя з Кирпоноса до перехрестя з Олександра Міхнюка);
  • вул. Магістрацька (від перехрестя з Кирпоноса до перехрестя з просп. Миру).

Він постійних учасників до новачків

Незважаючи на погодні умови, охочих спробувати свої сили у забігах виявилося чимало.

Дехто зареєструвався для участі вже за звичкою, а хтось біг вперше. Наприклад, як чернігівець Олександр Рись.

— З минулого року я почав бігати. Кожен забіг як змагання із самим собою. Я бачу в цьому прекрасну можливість підтримувати фізичну форму. Сьогодні біжу 10 кілометрів. Чесно кажучи, не очікую від себе супер результатів — була травма коліна, але вважаю, що якщо є бажання бігти — треба бігти, не задля рекордів, а для себе, — розповів Олександр Рись.

Аби подолати 21 кілометр — знадобиться кілька годин

За словами організаторів, біг на дистанцію у 21 кілометр займає близько 2—3 годин, на 10 кілометрів — півтори, дві години. Бігти рекомендують собі в задоволення, перш за все, насолоджуючись архітектурою Чернігова, а вже потім думати про призові місця.

— Чернігів — невеличке місто, але це місто, яке з 2016 року активно демонструє якісні зміни у своїй інфраструктурі. Це одне з найкращих міст, — поділився думкою організатор заходу Максим Кривенко.

Джерело: Чернігів.City

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *