Перший день чемпіонату України з літнього біатлону — спринтерські гонки. У жіночому старті з найкращою стрільбою «золото» завоювала Дар’я Блашко, яка випередила Ірину Петренко (Вавринець). Але кілька лідерок у жінок не змагалися: Юлія Джима та Олена Білосюк пропускають чемпіонат України.

Натомість у чоловічому спринті на дистанцію побігла команда «А» у повному складі.

Головна боротьба за перемогу розгорнулася між Богданом Цимбалом та Дмитром Підручним — вони пішли на дистанцію під 29-м та 30-м номером, на першому колі показали найкращий час.

На першій стрільбі Цимбал припустився хиби, тому вперед вийшов Підручний, але на стійці усе зрівнялося — по одному промаху. На останнє коло Богдан пішов з перевагою у чотири секунди над Підручним, але позаду в секунді від Дениса Насика. Як розповів сам Цимбал у коментарі Суспільне Спорт після гонки, він намагався відпрацювати на максимум — і це вийшло.

На фініші Богдан Цимбал на шість секунд випередив Дмитра Підручного — не тільки втримав свою перевагу, але трохи навіть збільшив її. Цього вистачило для виграшу «золото», першого у кар’єрі Цимбала саме в спринті.

Денис Насико останнє коло не зміг відпрацювати в темпі з іншими двома лідерами — він програв 14 секунд на фініші Цимбалу та завоював «бронзу». У топ-6 також Артем Прима (дві хиби), Тарас Лесюк та Артем Тищенко.

Руслан Ткаленко з двома промахами фінішував сьомим, а Антон Дудченко — 15-м.

Чемпіонат України з біатлону. Спринт (чоловіки). Результат

  1. Богдан Цимбал (1+0) 24:45.7
  2. Дмитро Підручний (0+1) +6.2
  3. Денис Насико (0+0) +14.0
  4. Артем Прима (1+1) +45.2
  5. Тарас Лесюк (0+2) +46.7
  6. Артем Тищенко (0+1) +54.3

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *