21 жовтня 2021 року день у Чернігові був світлим, теплим і сонячним. Усміхненими і задоволеними були і учасники Всеукраїнського фестивалю «Відкриті уроки футболу», який проводився на сучасному стадіоні «Юність».Чернігівські п’ятикласники разом із своїми вчителями, волонтерами (вихованцями СДЮШОР з футболу «Юність») та тренерами-наставниками із великим задоволенням і азартом виконували вправи на всіх станціях.

Хлопчики і дівчатка вчилися володіти м’ячем, виконувати вправи з м’ячем, які виконують професійні футболісти, влучно поцілювали м’ячем у ворота. П’ятикласники виконували вправи на спритність, інтелектуальні завдання, визначаючи корисні і шкідливі звички.

З цікавістю спілкувалися школярі з працівниками поліції ювенальної превенції, які розповіли дітям про відповідальність їхніх батьків за погану поведінку дітей.

Втомлені, але задоволені і щасливі, з подарунками від Чернігівської обласної асоціації футболу та Української асоціації футболу юні учасники фестивалю попрямували до своїх шкіл.

Завітали на фестиваль і гості. Заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Олена Соронович та заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської міської ради Олена Горна.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять
На зображенні може бути: м’яч
На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 1 особа, займається спортом та стоїть
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, дитина, займається спортом, стоїть та трава
На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

Джерело: Чернігівська обласна асоціація футболу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *