За 100 днів в Пекіні стартують XXIV зимові Олімпійські ігри, які зберуть понад 2800 спортсменів з усього світу.

З цієї нагоди Посольство КНР в України дало старт китайсько-українському «Тижню популяризації зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Пекіні».

В урочистостях брали участь Посол КНР в Україні Фань Сяньжун, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, віцепрезидент Національного олімпійського комітету, член МОК, Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Валерій Борзов, віцепрезидент НОК, президент Федерації України з біатлону Володимир Бринзак, перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Симонов, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, Олімпійський чемпіон з фігурного катання Віктор Петренко, а також кандидати до Олімпійської збірної України, біатлоністи представники Чернігівщини Артем Прима та Ірина Петренко.

Наразі у спортсменів триває ліцензійний відбір, протягом якого вони виборюють право участі в найголовніших зимових змаганнях чотириріччя. Відбіркові змагання завершаться наприкінці січня, коли і буде сформовано остаточний склад команди.

Довідково: XXIV зимові Олімпійські ігри пройдуть з 4 по 20 лютого 2022 року в Пекіні. 2892 атлетів візьмуть участь у змаганнях з 7 видів спорту у 15 дисциплінах, де буде розіграно 109 комплектів нагород. Пекін стане першим містом, що прийме літні та зимові Ігри. Гасло Ігор — «Разом заради спільного майбутнього».

Джерело: Відділення НОК України в Чернігівській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *