Обидва україці вийшли з першої хвилини.

Футболісти збірної України Андрій Ярмоленко («Вест Гем») та Олександр Зінченко («Манчестер Сіті») взяли участь в матчі 1/8 фіналу Кубку англійської ліги. Тренери обох команд випустили українців у старті: Зінченко грав лівого захисника, Ярмоленко — нападника.

Цей матч став усього лише другим в кар’єрі Андрія та Олександра, коли вони грали один одного одного. Уперше це трапилося рік тому — 24 жовтня 2020 року — в матчі АПЛ: Ярмоленко вийшов на заміну на 52-й хвилині, Зінченко — на 78-й.

У цьому матчі — обидва грали зі старту. Зінченко провів на полі усю гру (це був його перший повний матч після травми), а Ярмоленка замінили на 62-й хвилині.

По ходу матчу в Ярмоленка виник один небезпечний момент, коли він міг скористатися підбором м’яча, але його удар заблокував саме Зінченко. Натомість Олександр на останніх хвилинах міг принести перемогу «Манчестер Сіті», але з потужним ударом впорався воротар.

Зрештою, гра перейшла в серію пенальті, де «Вест Гем» вибив «Манчестер Сіті» — 5:3. Зінченко пенальті не бив.

Відео огляд «Вест Гем — «Манчестер Сіті»

Для «Вест Гема» — це перша перемога над «Манчестер Сіті» за останні 13 матчів в усіх офіційних турнірах. Востаннє лондонці перемагали ще у 2015 році.

Джерело: Суспільне