Ці команди об’єднує стрімкий ріст. Обидві дуже швидко після підвищення до рівня УПЛ здобули право представляти країну на міжнародній арені. Але потім обидві почали «затухати». Нинішній сезон проходить під знаком кризи як для «Десни», так і для «Колоса». Але обидві ще прагнуть боротися.

«Десна» у попередньому турі показала, що може бути прагматичною і раціональною. Це саме те, що й потрібно в нинішній ситуації. «Колосу» ж просто потрібно втриматися на плаву до приходу нового тренера, яким може стати вельми іменитий фахівець. Тож обидві команди у сьогоднішньому поєдинку готові брати своє не завдяки, а всупереч обставинам. Подивимось, чиї аргументи виявляться більш вагомими.

УПЛ. 15-й тур. 21.11.2021
Чернігів. Стадіон імені Ю. Гагаріна
Арбітр в полі – Максим Козиряцький

«Десна» 19:30 «Колос»

«Десна»

Останнім часом точиться дуже багато розмов про проблеми «Десни» – кадрові, фінансові, ментальні. А результати команди тільки додавали хмизу до багаття. Тож перемога над «Львовом», здобута перед паузою ФІФА, стала для чернігівців ковтком свіжого повітря.

Той матч показав, що «Десна» все ще здатна бути прагматичною та раціональною. Показав, що тренерові та гравцям не байдуже на результати та на власну репутацію. Але один матч можна списати на випадковість. Для повного одужання потрібна стабільність.

У матчі зі «Львовом» Олександр Рябоконь використав ротацію, залишивши на лавці основних Селіна, Картушова, Арвеладзе, Юрченка. Сьогодні змін очікуємо найперше у лінії захисту: Масалов може поступитися місцем Селіну, а Картушов може вийти у півзахисті. Тоді Безбородько зіграє на вістрі атаки, відправивши Шевцова, який у Львові грав зі старту, у резерв.

Орієнтовний склад: Литовка – Болбат, Цимбалюк, Сафронов, Селін – Домбровський, Юрченко – Калітвінцев, Тотовицький, Картушов – Безбородько

«Колос»

У «Колоса» склад загалом якісний, тож навіть втрата Лисенка через дискваліфікацію не є критичною. Але проблеми ковалівців виходять далеко за межі кадрового наповнення. Проблеми полягають у відсутності ідей, тренерської думки. Оскільки досі командою керують колишні помічники Руслана Костишина, висновки напрошуються ось які: «Колосу» потрібно просто втриматися на плаву до зимового антракту. А вже далі будуть якісь кроки від керівництва.

Якщо абстрагуватися від результату й брати до уваги суто зміст гри з «Шахтарем» в останньому турі, то «Колос» явно не безнадійний. Але питання в тому, чи зможуть ковалівці демонструвати таку впертість проти кожного суперника, а не лише проти «Шахтаря». Сьогодні на перший план повинен виходити саме характер. Інакше ще до зими можна опинитися у глибокій ямі.

Крім Лисенка, кадрових втрат у «Колоса» немає. Володимира попереду замінить, швидше за все, Ніка Сітчінава. Але є ще варіант з Нурієвим на вістрі.

Орієнтовний склад: Волинець – Золотов, Петров, Новак, Чорноморець – Мілько, Богданов, Задоя – Чурко, Ільїн — Сітчінава

«Десна» – «Колос». Статистика особистих зустрічей

Історія протистояння не надто багата, але цікава. «Десна» та «Колос» десять разів зустрічалися між собою і мають практично однакові показники успішності: чотири перемоги у чернігівців проти трьох у ковалівців. Примітно, що у кожної з команд в активі є розгром суперника, але «Колос» громив «Десну» у Першій лізі, а «Десна» «Колос» – вже в УПЛ.

Десна - Колос. Анонс та прогноз матчу УПЛ на 21.11.2021 - изображение 1

«Десна» – «Колос». Останні матчі команд

Перемогою над «Львовом» «Десна» перервала невдалу серію, яка вже явно затягнулася. Також та перемога стала для чернігівців тільки другою виїзною у цьому сезоні. Зазначимо, що під час вікна ФІФА «Десна» зіграла товариський матч з «Олімпіком» і перемогла 1:0. Рябоконь прагне переможний настрій перенести й на майбутні офіційні поєдинки.

Десна - Колос. Анонс та прогноз матчу УПЛ на 21.11.2021 - изображение 2

«Колос» показав характер в останньому матчі з «Шахтарем», але не здобув результату. Тож у ковалівців триває невдала серія – п’ять поспіль поразок, чотири з яких сухі. Якщо дивитися ширше, то у семи останніх офіційних поєдинках шість поразок. Це просто катастрофа.

Десна - Колос. Анонс та прогноз матчу УПЛ на 21.11.2021 - изображение 3

«Десна» – «Колос». Турнірне становище команд

«Колос» б’ється за те, аби не загрузнути у болоті зони вильоту. У «Десни» справи трохи кращі, хоча про ніякі амбітні цілі теж не йдеться. Однак перемога може допомогти чернігівцям наблизитись до лідерів. «Колос» же в кроці від того, аби опинитися у зоні перехідних матчів. Незабаром важливий бій з прямим конкурентом «Минаєм», хоча треба постаратися взяти очки вже сьогодні.

Джерело: ua-football.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *