Ігор Чередінов, заслужений тренер України, особистий тренер олімпійської чемпіонки та триразової бронзової призерки Олімпійських Ігор Олени Костевич удостоєний високої нагороди Міжнародного олімпійського комітету – Європейської олімпійської лаврової нагороди.

Про це повідомляє НОК України.

Ця нагорода вручається за значний внесок у розвиток спорту в своїй країні, досягнення видатних заслуг у світі спорту, внесок у розвиток співпраці між Національними олімпійськими комітетами Європи.

Урочиста церемонія вручення лаврової нагороди відбулась під час

41-го щорічного семінару Європейських Олімпійських Комітетів, що проходить в словацькому місті Шаморін.

Такої високої відзнаки ЄОК Ігор Чередінов удостоєний за свою професійну діяльність. Упродовж трьох десятиліть він підготував цілу плеяду видатних спортсменів, які є постійними учасниками та медалістами міжнародних змагань усіх рівнів.

«Європейська лаврова нагорода є високою оцінкою роботи всієї Олімпійської родини України та ще одним визнанням європейською спільнотою авторитету українського спорту. Щиро дякую всій команді за підтримку. Найкращі побажання успіхів на майбутніх Олімпійських іграх у Парижі, де, переконаний, ми продовжимо та примножимо наші славні спортивні традиції», – наголосив лауреат.

Джерело: Новий Чернігів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *