Стадіон імені М.І. Шпака, збудований у 1981 році у Михайло-Коцюбинському, не відповідає мінімальним вимогам для тренувань і змагань. Але зовсім скоро може стати спортивним магнітом для місцевих жителів, повідомляється на сайті Чернігівської ОДА.

«За підсумками голосування конкурсної комісії цей стадіон став третім у рейтингу спортивних об’єктів, які можуть реалізуватись у 2022 році за рахунок коштів ДФРР. На ньому планується розвивати не менше 5 олімпійських видів спорту. Загальна вартість робіт згідно із кошторисом — 15 мільйонів гривень», — зазначив В’ячеслав Чаус, оглядаючи об’єкти у Михайло-Коцюбинській громаді, що увійшли до президентської програми «Велике будівництво» на наступний рік. 

Так, проєкт реконструкції передбачає оновлення футбольного поля, будівництво легкоатлетичного ядра (400 м) з біговими доріжками, секторами для метань і стрибків зі штучним покриттям, обладнання трибун для глядачів на пів тисячі місць, будівництво мультифункціонального ігрового майданчика та майданчиків для пляжного волейболу і бадмінтону. Тут обладнають роздягальні для спортсменів, вуличні тренажери для дорослих і дітей, оновлять огорожі та приведуть у належний стан прилеглу територію.

Джерело: Час Чернігівський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *