Як виступили українці на старті третього етапу Кубка світу.

Третій етап Кубка світу з біатлону розпочався з чоловічої спринтерської гонки. У Гогфільцені на старт вийшли 118 біатлоністів.

Україна у чоловічому спринті виступила майже незмінним складом у порівнянні з попереднім етапом в Естерсунді. Єдиним винятком став наш землякАртем Тищенко, що замінив у складі іншого чернігівця — Тараса Лесюка.

У спринті Гохфільцену Україна показала високі результати, хоча й не усім біатлоністам вдалося продемонструвати високі результати за стрільбою.

Представник Чернігова Артем Прима, що розпочинав гонку першим серед українців, пройшов два вогневих рубежі чисто. Завдяки цьому біатлоністу вдалося фінішувати у топ-20 з відставанням у 55 секунди від переможця гонки

Антон Дудченко припустився однієї хиби на «стійці». Однак навіть з таким результатом Дудченко зміг посісти місце у заліковій зоні: ходом Дудченко програв 57 секунд німцеві Йоганнесу Кюну (Артем Прима — 1:11 хвилини).

Дмитро Підручний ж ледь не показав найкращий результат серед українців у гонці. Підручний не закрив по одній мішені на вогневих рубежах, але ходом по дистанції показав результат у топ-15! На фініші Підручний програв лише 35 секунд Кюну ногами і 55 — за підсумками усієї гонки.

Щодо решти українців, то Богдан Цимбал йшов у топ-40 за підсумками першої стрільби, випереджаючи навіть Підручного. Проте після другої стрільби заробив три кола штрафу та втратив шанси відібратися у гонку переслідування.

А ось Артем Тищенко вже після першої стрільби мав низькі шанси на персьют. Українець припустився однієї хиби, але відставав на 1:02 хвилини від лідера. Однак другою чистою стрільбою Тищенко «повернув» себе у боротьбу за залікову зону.

Переможцем спринтерської гонки у Гохфільцені став німець Йоганнес Кюн — перша його перемога на рівні етапів Кубка світу. На фініші Кюн випередив шведа Мартіна Понсілуому та білоруса Антона Смольського з колом штрафу.

У підсумку від України у персьют відібралися чотири біатлоністи: Артем Прима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

Кубок cвіту. Третій етап (Гохфільцен): чоловічий спринт. Результат

 1. Йоганнес Кюн (Німеччина, 0+1) 26:05.0
 2. Мартін Понсілуома (Швеція, 1+0) +14.3
 3. Антон Смольський (Білорусь, 0+0) +20.5
 4. Алєксандр Логінов (Росія, 0+1) +22.0
 5. Тарьєй Бьо (Норвегія, 0+1) +23.0
 6. Емільєн Жаклен (Франція, 0+1) +23.6

 • 17. Артем Прима (Україна, 0+0) +54.3
 • 18. Дмитро Підручний (Україна, 1+1) +55.6
 • 27. Антон Дудченко (Україна, 0+1) +1:10.1
 • 48. Артем Тищенко (Україна, 1+0) +1:40.0
 • 89. Богдан Цимбал (Україна, 0+3) +2:47.9

Джерело: Суспільне Спорт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *