Учора, 8 грудня, управління ЖКГ Чернігівської міської ради розмістило на платформі «Прозорро» повідомлення про тендер з облаштування у Чернігові сноупарку для зимових видів спорту.

Очікувана вартість будівництва сноупарку для любителі екстремальних зимових розваг – 322 тисячі 56 гривень. Але у процесі торгів сума може зменшитися.

Подати пакет документів для участі в аукціоні на визначення переможця можна до 17 грудня. При цьому очікується, що усі роботи будуть виконані до 31 грудня.

Сноупарк має з’явитися у Центральному парку культури та відпочинку (Горсаду) – на ділянці поруч із Літнім театром, на спуску, що веде до Лебединого озера.

У Чернігові з’явиться парк для сноубордистів. Де він буде і коли відкриється, фото-1

Це один із проєктів, які перемогли у 2020 році у голосування Бюджету участі. Тоді він набрав 805 голосів і коштував трохи дешевше – 295 тисяч 800 гривень.

Згідно тендерної документації, сноупарк складатиметься з чотирьох труб для спуску на сноуборді (довжина до 6 метрів), 6-метрової фігури «Райдуга» та розгінної рампи. Трамплін, який фігурував на попередніх ескізах минулого року, у переліку відсутній.

У Чернігові з’явиться парк для сноубордистів. Де він буде і коли відкриється, фото-2

Джерело: 0462

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *