Жіноча збірна України провела другу естафетну гонку сезону Кубка світу 2021/22 у австрійському Гохфільцені. Замість Анастасії Меркушиної, яка проходить лікування в Україні, перший етап цього разу довірили Ірині Петренко.

Для українки цей етап Кубка світу сатв першим у сезоні. Через проблеми зі здоров’ям вона не стартувала на першому етапі в Естерсунді й натомість минулого тижня виступала на рівні Кубка IBU в норвезькому Шушені, де виграла «срібло» в суперспринті.

У першій спринтерській гонці в Гохфільцені Петренко стала лише 75-ю, а естафету наступного дня передала Юлії Джимі на 11-му місці з відставанням 42 секунди від лідерки, шведки Лінн Перссон. Ірина двічі використовувала запасні патрони на вогневих рубежах.

Як свій результат оцінює біатлоністка, вона розповіла в коментарі Суспільне Спорт.

«Чесно кажучи, я навіть не думала, як пройду цей перший етап, – зізналася Петренко. – Хотілося зробити все якнайкраще, як я вмію. Звісно, було присутнє хвилювання, тому що це моя перша естафета на такому рівні. Дуже хвилювалася, чесно скажу».

Біатлоністка вважає, що впоралася краще, ніж у спринті, хоча лишилася незадоволеною стрільбою.

«Якщо порівнювати зі спринтом, в естафеті було набагато краще: могла боротися, на фінішне коло теж могла додавати. У принципі, можна було триматися [за Бескон, Тандреволл]».

«По стрільбі – дуже довго, невпевнено, незадоволена».

«Не можу поки що сказати, [що відчуваю після повернення], тому що це мої перші гонки на етапі Кубку світу. До цього я виступала на Кубку IBU, але там зовсім інший рівень».

Джерло: Суспільне Спорт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *