25 грудня на базі Ічнянської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір із футзалу серед юнаків 2006 р. н. і молодші. Учасниками стали 4 команди, повідомляється у групі Ічнянська комплексна ДЮСШ у Facebook.

На змаганнях свої громади представили дві команди Ічнянської спортивної школи: «ДЮСШ» та «Юність» (тренер Солов’ян О.) та команди Івангородська школа (тренер Бражник О.), Парафіївська школа (тренер Калюжний С.).

«Всі команди відповідально готувалися до турніру, а тому змагання проходили цікаво, напружено, з красиво забитими м’ячами і прагненням перемоги. Турнір став приводом зібратися, поспілкуватися, повболівати, збагатити досвід, удосконалити навички гри в футбол, весело і з користю провести час», — йдеться в повідомленні.

За результатами спортивних протистоянь золото турніру здобула команда «Юність», срібло — команда «ДЮСШ»,  бронзу — Парафіївська школа, четвертими стали спортсмени Івангородська школа.      

Учасники турніру були нагороджені медалями та дипломами, які вручив очільник сектору молоді та спорту Ічнянської міської ради Євген Зініч.

Джерело: priluki.city

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *