Другий змагальний день в Обергофі закінчився одиночної змішаною естафетою. На старт вийшли 27 збірних, кожна з яких мала делегувати по два біатлоністи: чоловіка та жінку.

Особливістю одиночного міксту є послідовність етапів. В Обергофі чоловічими були перший та третій етапи, жіночими — другий та четвертий. Причому після останньої стрільби біатлоністки мали пробігти повне коло.

Від України одиночний мікст мали бігти чернігівець Артем Тищенко та натуралізована білоруска Дар’я Блашко. Це уперше вони змагалися у складі естафетної команди: Блашко у минулому сезоні бігла одиночний мікст на чемпіонаті світу, показавши четвертий результат. А ось Тищенко у минулому сезоні біг цю гонку на рівні чемпіонату Європи — п’яте місце разом з Анастасією Меркушиною.

Гонку у складі України розпочав Артем Тищенко. На кожному з вогневих рубежів Тищенко закрив усі мішені лише завдяки двом додатковим патронам, внаслідок чого відставання України від лідерів збільшилося до 26 секунд.

До першої стрільби на другому етапі Дар’я Блашко підходила у другій групі біатлоністок. Хоча відставання вдалося скоротити з 26 секунд до десяти. А завдяки точній стрільбі Блашко Україна піднялася на третє місце.

На «стійці» Дар’я Блашко скористалася двома додатковими патронами. Але через хиби суперниць змогла вийти на друге місце — Австрія та Франція пішли на одне та два кола штрафу.

Артем Тищенко втратив перевагу Блашко перед першим вогневим рубежом. А на самій стрільбі закрив п’ять мішеней з семи пострілів. І хоча вийшов з рубежу п’ятим, боротьба за топ-6 тривала — в інтервалі 12.5 секунд перебували шість біатлоністів.

А ось на передачі естафети Україна вже була третьою! Артем Тищенко відпрацював з одним додатковим патроном і передав естафету Дар’ї Блашко з 11-секундним відставанням від лідера.

Блашко втрималася у топ-3 після першого вогневого рубежу, хоча відставання від Росії збільшилося. І хоча на другій стрільбі вона використала два додаткових патрони, вона все одно змогла втриматися на третьому місці.

Кубок cвіту. П’ятий етап (Обергоф): змішана естафета. Результати

1. Росія (1+12) 41:37.1

2. Австрія (1+13) +41.5

3. Україна (0+12) +1:03.6

4. Білорусь (1+11) +1:15.2

5. Швеція (2+12) +1:23.6

6. Бельгія (0+13) +1:24.8

Джерело: Суспільне Спорт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *