У Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, заснованій у 1984 році, діють три відділення (волейбол, баскетбол, художня гімнастика). У них займається понад пів тисячі дітей.

Нині приміщення потребує комплексної реконструкції — частина будівлі в аварійному стані. У цьому особисто переконався голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, відвідавши спортивний заклад.

— Сьогодні з колегами оглянули ДЮСШ та обговорили наявний проєкт реконструкції. Наразі цю проєктно-кошторисну документацію треба корегувати. Наголосив, зокрема, на важливості комплексного підходу та врахування вимог доступності для маломобільних груп населення. ДЮСШ має стати черговим якісним об’єктом програми Президента «Велике будівництво», а головне — місцем, де зручно та безпечно виховувати спортивну молодь Чернігівщини, — підкреслив під час брифінгу для місцевих ЗМІ В’ячеслав Чаус.

До слова, сучасний спортивний комплекс Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», що біля ДЮСШ, — теж результат «Великого будівництва».


Візуалізація можливого оздоблення спортивних залів та коридорів реконструйованої школи

Джерело: Чернігівська ОДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *