Advertisement

В Parimatch Fight Academy в рамках відкритого тренування Чемпіон WBO Oriental у першій середній вазі Дмитро Митрофанов (10-0-1, 5 КО) продемонстрував свою фізичну форму за два тижні до захисту титулу. 17 липня в Equides Сlub Дмитро зустрінеться з Інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBF, Чемпіоном Нігерії, Рілліваном Бабатунде (13-0-0, 8 КО).

Під час заходу Дмитро виконав розминку, попрацював на лапах, провів бій з тінню, вправи з грушею, вправи зі скакалкою та м’ячами, попрацював на координаційних сходах та ін.

«Ми вивчаємо суперника, наразі переглядаємо разом з тренером відео його поєдинків. Бабатунде високий, дуже швидкий, маневрений, добре працює на ногах, чудово працює корпусом, захищається плечима. Відмітили також, що він пробиває з нестандартних положень. Та все покаже ринг. Ми готуємося серйозно і не збираємося недооцінювати суперника», – зазначив Дмитро під час брифінгу.

«Дуже цікавий опонент. Я вже подивився поєдинків шість. Буде нелегко. Він з хорошим захистом, добре пересувається. Важко буде знайти час для удару. Він не статичний боксер – швидкий, пластичний, має добрий удар. Чекаємо на гарний бій», – відмітив тренер Дмитра Вадим Казанін.

«Мета у нас одна – титул чемпіона світу, титул абсолютного чемпіона світу», – поділився Вадим Казанін.

Перший етап підготовки до бою проходив у рідному Чернігові, наразі Дмитро перебуває в Києві.

Нагадаємо, 17 липня в заміському комплексі «Equides Сlub» (с.Лісники, Київська обл.) відбудеться боксерське шоу компанії братів Кличків “K2 Promotions”, де Дмитро Митрофанов (10-0-1, 5 КО) вперше захищатиме титул WBO Oriental у першій середній вазі.

Advertisement
Advertisement