31 липня ніжинський боксер Петро Іванов зустрінеться у поєдинку із представником Мексики, ім’я якого поки уточнюється. У цьому двобої спортсмен боротиметься за титул WBC International Gold. Бій відбудеться у Німеччині.

Про це Суспільному розповів Петро Іванов.

«Про поєдинок розмови були приблизно два тижні тому, а про суперника я дізнавсь буквально вчора. Мені здається, буде серйозний поєдинок, тому що мексиканці – це хлопці з характером, вони у бою не поступаються, витривалі, фізично сильні. Тому, гадаю, буде цікавий бій. І налаштовуюсь, звісно ж, на серйозну опозицію, і що легко та просто мені в бою не буде».

З 5 липня розпочинається інтенсивна підготовка: два тренування на день та спаринги в Олімпійському навчально-спортивному центрі у Конча-Заспі. До цього Петро Іванов лише підтримував фізичну форму, тренуючись раз на тиждень. За три-чотири дні до бою Петро Іванов відправиться до Німеччини. В якому саме місті проходитиме бій нині вирішується.

Титул WBC International Gold – це третя сходинка до чемпіонства світу.

«У разі здобуття титулу WBC International Gold у мене залишиться одна сходинка – це WBC Silver. Після цього я зможу битись за повноцінний титул чемпіона світу за версією WBC», — каже Петро Іванов.

Нагадаємо, у 2018 році Петро Іванов здобув титул чемпіона світу за версією WBC серед молоді та у 2019-му році захистив його. 16 жовтня 2020 року він завоював пояс WBC International Silver.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *