Advertisement

До «Десни», після оренди в «Діназі», повернувся молодий чернігівський півзахисник Євгеній Белич. 20-річний гравець за роки у стані сіверян встигнув не тільки стати лідером команд U-19 та, слідом, U-21, а й дебютувати у дорослій УПЛ. Про весняну частину сезону 2020/21, гру колишніх суперників по турніру дублерів за збірну України та про шанси зайняти місце лідера деснянців, Євгеній розповів клубній пресслужбі.

– Весняну частину сезону 2020/21 Ви провели в оренді у вишгородському «Діназі», з яким зайняли 3 місце у групі «А» Другої ліги. Що дала Вам ця оренда, та чи отримали медаль (чи медалі за третє місце не вручають)?

– Медалі нам ніхто не давав, але я отримав колосальний досвід. Мені дуже сподобалося, хоча було нелегко. Пограв з досвідченими футболістами: Сергієм Стареньким, Ігорем Кірієнком, Максимом Банасевичем…

– Влітку «Десну» вже залишили кілька півзахисників. Тож як оцінюєте свої шанси на потрапляння до стартового складу та чи готові до ролі лідера команди?

– Буду намагатися потрапити в основний склад, адже зараз з’явилася можливість довести головному тренеру, що я готовий. Чи вийде – покаже час. Психологічно готовий на 100 відсотків.

– У грудні 2019 року у чемпіонату U-21 Ви грали проти Іллі Забарного. У червні-липні 2021 року Забарний вже виступав на Євро-2020 в основі збірної України. Як оцінюєте гру Іллі на Євро, та що відчуваєте Ви, 20-річний футболіст, коли в основі збірної України грають молодші спортсмени?

– Чесно, не пам’ятаю гру проти Забарного. За «Динамо» виступали чемпіон світу U-20 Кучерук, Олександр Сирота… Тож Забарний не дуже запам’ятовувався. Стосовно його гри на Євро – Забарний грав дуже добре, але були дрібні помилки від нестачі досвіду… Хоча, в цілому, провів непоганий турнір.

– Коли дивилися на гру Забарного за збірну, не було відчуття: «Й я б міг…»?

– Ні, такого не було.

– Як проходить підготовка до нового сезону?

– Працюємо в режимі дворазових тренувань, закладаємо фундамент на чемпіонат. Що стосується особисто мене, то працюю на повну, хочу в цьому сезоні стати гравцем основного складу і все для цього роблю.


Advertisement
Advertisement