Advertisement

Позмагатися за ще одну нагороду українській стрілкині виявилося не до снаги.

Українська стрілкиня Олена Костевич, яка на Олімпіаді в Токіо завоювала бронзову нагороду в міксті, не пройшла у фінал кульової стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів.

Стрільба з пістолета на дистанції 25 метрів була для Костевич останньою дисципліною в Токіо. Перед цим українка змагалася в одиночному турнірі з пневматичного пістолета на 10 метрів. Після чого, в парі з Олегом Омельчуком, виграла “бронзу” змішаних змагань.

Пройти у третій для себе фінал на Олімпіаді в Токіо українка не змогла. На цьому Олімпійські Ігри для неї завершені.

Як Костевич виступила у кваліфікації?

Кваліфікація кульової стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів проходила у дві стадії. Спочатку спортсменки мали провести три серії по десять пострілів, після чого повинні були повторити це у швидкісній стрільбі.

Відбір у фінал цієї дисципліни проходив упродовж двох днів, 29 та 30 липня. За регламентом вісім найкращих стрілкинь мали право змагатися у фіналі.

За підсумками першої кваліфікації Костевич перебувала у топ-8. Вона вибила 292 очки із 300 можливих. Для виходу у фінал українці потрібно було показати високий результат і у швидкісній стрільбі.

Проте з цим завданням Костевич не впоралася. У швидкісній стрільбі вона вибила 287 очок, через що не лише не втрималася у топ-8, але й вибула за межі топ-20.

У підсумку Костевич набрала 579 очок та посіла 23-е місце. Найкращою у кваліфікації стала срібна призерка Токіо у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів Антоанета Костадінова.

Джерело: Суспільне

Advertisement
Advertisement