Advertisement

Стадіон «Юність» у Чернігові відритий для всіх бажаючих займатися спортом з 7 до 9 години ранку. Про це в ефірі програми «Сьогодні. Головне» на Суспільному повідомила перша заступниця голови Чернігівського відділення Національного Олімпійського Комітету Ніна Лемеш.

Зі слів Лемеш, у цьому її запевнив директор ДЮСШ «Юність» Геннадій Прокопович, в підпорядкуванні якого перебуває стадіон.

Щодо вільного доступу до стадіону ввечері, то розмова з директором про це теж була.

«Ми сьогодні (11 серпня, – ред.) говорили, що школа створить якійсь графік і в вечірній час для всіх бажаючих, які хочуть відвідати цей стадіон».

В коментарі Суспільному Геннадій Прокопович пояснив, що торік, коли був вільний доступ до стадіону, неодноразово фіксувались порушення порядку. Люди розпивали алкоголь і влаштовували бійки. Охорона неодноразово викликала поліцію. Тому вирішили поки відвідування стадіону сторонніми людьми у вечірні часи обмежити. Але будуть переглядати це рішення.

Нагадаємо, питання щодо вільного доступу до бігових доріжок порушували чернігівці в соцмережах. Наприкінці 2020 року створили електронну петицію, автор якої Олександр Журавльов стверджував, що взагалі не міг потрапити на стадіон в будь-який час. Петиція залишилась без відповіді, адже не набрала необхідну кількість голосів.

Джерело: Суспільне

Advertisement
Advertisement