Для воротаря Романа Мисака матч з «Ворсклою» став дебютним у футболці «Десни». Про те, чи склався цей дебют так, як він очікував, зустріч зі своїм колишнім клубом та про чернігівських уболівальників голкіпер розповів у коментарі клубній пресслужбі.

У матчі з «Ворсклою» за перші 17 хвилин у Ваших воротах побували 2 м’ячі. Напевно, не про такий дебют мріяли. Що, у підсумку, допомогло зібратися та як оцінюєте результат матчу?

– Перші 17 хвилин, дійсно, були неприємні: як для мене, так й для усієї команди. Трохи не так ми стартували, як хотілося. Але з часом змогли переломити хід зустрічі. Основне – це те, що проявили характер. Не думав про індивідуальну статистику, головне було – здобути командний результат. Посміхнися нам Фортуна, могли б забити третій м’яч та довести цей божевільний матч до перемоги…

– Попереду зустріч з Вашим колишній клубом – «Рухом». Для Вас це протистояння буде принциповим?

– Чесно кажучи, в мене є друзі, знайомі у «Русі», але це все відходить на другий план, бо головне – здобути перемогу у п’ятницю. Адже ми давно не перемагали – три гри без перемог. Тому зараз треба здобути три очки. Принципова чи не принципова для мене ця гра… Для мене це звичайний календарний матч, на який потрібно вийти та прикласти максимум зусиль для перемоги.

– Наразі «Десна» на четвертому місці у таблиці, «Рух» – на восьмому. Виходячи з турнірного положення, фаворит – «Десна»? Й чи допомагає команді статус фаворита напередодні гри?..


– «Десна» – це клуб, який вже привчив уболівальників до гарних результатів. Отже на усі домашні матчі ми маємо виходити та думати лише про перемогу. Щодо фаворита – перед матчем фаворитом можна називати кого завгодно, але лише після фінального свистка судді буде зрозуміло хто, насправді, був фаворитом…

– Хто, на Вашу думку, найбільш небезпечний гравець «Руху»?

– Добротна команда, а найбільш небезпечним гравцем я б назвав головного тренера (Леоніда Кучука, – прим.), бо він дуже детально все розбирає та налаштовує футболістів…

Ви вже бачили уболівальників на стадіоні імені Гагаріна, але ще не мали змоги зіграти у домашньому матчі «Десни». Як Вам атмосфера на чернігівському стадіоні та чи чекаєте на дебют у рідних стінах?

– Дійсно, дуже приємна атмосфера, приходить дуже багато уболівальників: у кожній грі заповнюється той максимум, який дозволений, з урахуванням карантинних обмежень. Ми відчуваємо підтримку чернігівців. Приходьте на кожну гру! Ми постараємося зробити усе можливе, щоб вас порадувати!

Джерело: ФК Десна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *