У Запоріжжі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок-2021. Змагання проходили з 14 по 18 вересня на базі спортивно-готельного комплексу Sunrise Park. Нагадаємо, що жіночий чемпіонат України є одним з головних турнірів національного рівня в українському боксі. За підсумками першості буде сформований новий склад національної збірної України серед жінок для участі у чемпіонаті світу-2021.

Цьогорічний чемпіонат України з боксу серед жінок вперше проходив після впровадження нових вагових категорій, відповідно до змін, прийнятих Радою директорів AIBA та кількість вагових категорій у жіночому боксі зросла з 10 до 12. Боротьбу за 12 комплектів медалей на чемпіонаті України вели 76 учасниць.

Спортсменки Чернігівщини вибороли:

Золото у ваговій категорії до 57 кг і право представляти Україну на чемпіонаті світу виборола Валерія Єрошенко.

Срібло вибороли у ваговій категорії до 63 кг Вероніка Корець та у ваговій категорії до 48 кг Юлія Пелешук.

Бронзу вибороли у ваговій категорії до 57 кг Катерина Рогова та у ваговій категорії до 52 кг Антоніна Пелешук.

У підсумку збірна Чернігівської області посіла третє загальнокомандне місце.