Advertisement

Харківський Металіст безумовний фаворит Першої ліги, і навряд чи хтось сумнівається, що команда Олександра Ярославського за підсумками сезону не зможе вийти до УПЛ. Після 9 зіграних турів харків’яни очолюють турнірну таблицю, і ставлять завдання не тільки виграти чемпіонат, але і Кубок України. І судячи із заяв та результатів, шанси на це є, але чи так все просто?

Всі 9 матчів Металіста в Першій лізі судили арбітри УПЛ – Омельченко, Коваленко, Козик, Копиєвський, Новохатній, Пасхал, Дердо і Романюк. У цих дев’яти матчах у ворота суперників Металіста було призначено 7 пенальті. Видалили 7 гравців, а ще 41 гравець отримав жовту картку. Для порівняння, Кривбас, який йде на другому місці, відразу за Металістом, пробив лише один пенальті, та й той у програному матчі. За 9 матчів у складі суперників Кривбасу лише одне вилучення і 30 жовтих карток.

І ось тепер Металіст має грати з командою УПЛ в рамках Кубка України, суперник – чернігівська Десна. На матч призначений арбітр Микола Балакін і виникає питання, чи будуть питання до арбітражу за підсумками матчу? Микола Балакін вважається одним із кращих арбітрів країни, але у тієй ж Десни до нього є питання. За нашою інформацією клуб найбільше боявся призначення саме Балакіна, тому ми звернулися за коментарем до співробітників чернігівського клубу.

“Ми з повагою ставимося до всіх арбітрів, і сподіваємося, що в сьогоднішньому матчі ми зовсім не будемо говорити про їхню роботу. Що стосується призначення саме Миколи Балакіна, то, скажімо так, певне хвилювання є. У минулому сезоні він працював лише на одному нашому матчі, але, напевно, найважливішому – в заключному турі чемпіонату з Маріуполем. За рахунку 1: 0 на нашу користь він видалив Домбровського, просто придумавши першу жовту картку. Результат ми всі пам’ятаємо. Але, повторюся, сподіваємося, що в грі переможе найсильніший, і ми будемо обговорювати лише дії гравців і хід матчу”, – прокоментував директор клубу Ігор Ушарук.

Матч Металіст – Десна виглядає найцікавішим на цій стадії Кубка України, і вже сьогодні в Харкові Металіст перевірить свої сили на тлі третьої команди УПЛ. Початок матчу о 19:00.

Advertisement
Advertisement