В рамках Європейського тижня спорту, координатором якого виступає Національний олімпійський комітет України, з метою залучення до активного способи життя та розвитку олімпійського руху на Чернігівщині для юних боксерів КЗ «ОДЮСШ з олімпійських видів» ЧОР відбувся «Олімпійський урок» #BeActive разом з професійним боксером, який здобув пояс WBO Oriental, учасником Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, фіналістом Всесвітньої серії боксу, чемпіоном Всесвітньої Універсіади, бронзовим призером чемпіонату Європи Дмитром Митрофановим.

Боксер – чемпіон розповів про свій спортивний шлях, про зайняття боксом, про своїх наставників, на кого потрібно рівнятися та для юних боксерів провів відкрите тренування. Спілкування з боксером такого калібру – це справжній подарунок для майбутніх олімпійців. А ще – неабияка мотивація на те, щоб тренуватися ще більше і прагнути досягнути своїх спортивних вершин, маючи такий наочний приклад.

На згадку про «Олімпійський урок» #BeActive всі учасники заходу отримали подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, автограф від чемпіона та сфотографувались.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенніДжерело: Відділення НОК України в Чернігівській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *