Advertisement

21 вересня, в 1/16 фіналу Кубку України харківський “Металіст” приймав на своєму стадіоні чернігівську “Десну”.

У першому таймі обидві команди створили по кілька небезпечних моментів, але забили чернігівці. На останній хвилині голом відзначився Вікентій Волошин.

Другий тайм активніше розпочали харків’яни, зрівняти рахунок їм вдалося на 73-й хвилині – гол забив дебютант “Металіста”, британський півзахисник Кадім Гарріс. За три хвилини до закінчення основного часу ще один м’яч у ворота відправив захисник господарів Олександр Мізюк – це його перший гол у сезоні.

З рахунком 2:1 харківський “Металіст” вийшов у 1/8 фіналу Кубку України.

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував виліт своєї команди з Кубка України.

– Була кубкова гра, суперник виявився наполегливішим і цілком заслужено пройшов у наступний раунд.

– Вийшло так, що в другому таймі ви випустили основних футболістів, і після цього команда пропустила два м’ячі. Чи не бачите в цьому якогось парадоксу? Ці футболісти були менш мотивовані або просто не увійшли в гру?
– Програвали єдиноборства. У суперника заміни виявилися набагато продуктивніше, у «Металіста» загострилася гра, особливо в атаці. Танчик тут просто розірвав правий фланг.

– Тоді питання до Картушова?
– Ну, Картушов десь йому (Танчику) допомагав, у тому числі.

– Як вам перший англієць в історії українського футболу Кадим Харріс, який зрівняв рахунок?
– Він забив, значить, напевно, вже виправдовує свою появу.

– Зізнайтеся чесно, пенальті та червону картку сьогодні чекали?
– Міг поставити у ворота «Металіста», я вважаю. За гру рукою.

– За рахунку 0:1?
– Так. Від цього арбітра я ніколи нічого доброго не чекав. Це єдиний, напевно, такий суддя в Україні, від якого постійно чекаєш якогось незрозумілого відношення, особливо після нашої останньої гри минулого сезону з «Маріуполем». Тоді він показав нам на рівному місці дві червоні картки, тому цьому арбітру я зовсім не довіряю і нічого хорошого від нього не очікував. Але це ніяк не стосується «Металіста». «Металіст», ще раз підкреслю, у другому таймі виглядав дуже добре і заслужено переміг.

Джерело: gorod.cn.ua

Advertisement
Advertisement