Після визначення призерів літнього чемпіонату України з біатлону в пасьюті в Чернігові відбулася Гонка чемпіонів. У ній узяли участь і чинні спортсмени, і біатлоністи, які вже завершили кар’єру.

Медалі розігрували серед змішаних команд по дві людини: всього змагалися 13 пар – по чинному біатлоністу й ветерану в кожній. Дуети обирали шляхом жеребкування.

Зокрема, серед учасників були неодноразові призери чемпіонатів світу Тетяна Водоп’янова, Оксана Хвостенко, Ніна Лемеш та Андрій Дериземля.

Перемогу здобули чемпіонка світу серед юніорів 2015 року Юлія Канівець і Тарас Лесюк, який раніше цього дня вже завоював «бронзу» в гонці переслідування.

Лише трохи більше секунди переможцям поступилися титулована Хвостенко в парі з дворазовим призером Кубків світу Артемом Примою.

«Бронзу» з майже 50-секундним відставанням від лідерів вибороли Ірина Петренко, яка до цього виграла два «срібла» чемпіонату в спринті й пасьюті, та призер чемпіонату Європи-2002 у естафеті Роман Прима.

Літній чемпіонат України з біатлону. Гонка чемпіонів (мікст)