Advertisement

Продовжуючи започатковану нещодавно відділенням НОКУ в Чернігівській області традицію висадження Олімпійських алей у різних містах Придесення до 30–ї річниці з дня заснування Національного олімпійського комітету України та 20–річчя з дня створення відділення комітету у Чернігівській області, сьогодні, 5 жовтня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш завітала до міста Борзна Ніжинського району.

Спортивне свято розпочалося у місцевій дитячо–юнацькій спортивній школі з проведення спортивно–масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», переможці якого представлятимуть Борзнянську громаду на обласному етапі змагань.

Звертаючись з вітальним словом до учасників дійства, Ніна Лемеш подякувала міському голові Ларисі Осадчук та всьому керівництву громади, за ту увагу, яка приділяється фізичній культурі та спорту на Борзнянщині. Керівниця висловила сподівання, що і серед сьогоднішніх учасників змагань присутні майбутні олімпійці, вона подякувала їх вчителям, наставникам та батькам за ту силу і любов, які вони вкладають у своїх дітей та побажала юним спортсменам досягати найкращих результатів, рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали.

З нагоди ювілейних дат кращих спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Борзнянщини було нагороджено відзнаками обласного відділення Національного олімпійського комітету.

Продовжились урочистості висадженням Олімпійської алеї на центральному стадіоні громади, яка вже стала четвертою із п’яти подібних, закладених у рамках відзначення визначних ювілейних дат національного та обласного олімпійських осередків.

Цього ж дня в комунальному закладі «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради відбувся олімпійський урок, який провела сама Ніна Лемеш – учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону разом із майстром спорту міжнародного класу з боксу, членом національної збірної команди України Данилом Жасаном, кандидатом у майстри спорту зі спортивних танців Олександрою Шелковою та атлетом–стипендіатом регіонального відділення НОКУ Юлією Синявською. Діти мали змогу поспілкуватися з успішними спортсменами Чернігівщини, ознайомитися з розвитком Олімпійського руху в Україні та в світі, дізнатися про досягнення українських атлетів та перевірити свої знання у вікторинах.

Святкової атмосфери та гарного настрою учасникам додали вправи під музичний супровід під час «Олімпійської руханки», що спонукали дітей до активної участі.

Від Борзни фінальна естафета відзначення ювілейних олімпійських дат перейде до обласного центру, де 8 жовтня на міському пляжі «Золотий берег» буде висаджено п’яту Олімпійську алею.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, у приміщенні та текст «ILOVE TRAL LOVE ILOVE TRIA»
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево
На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

Джерело: Чернігівська обласна рада

Advertisement
Advertisement