2021 рік знаменний визначними датами в олімпійському русі України. Цьогоріч Національний олімпійський комітет відзначає своє 30–річчя, а Чернігівське відділення святкує 20–ту річницю свого створення. З нагоди відзначення знаменних дат протягом вересня–жовтня на Чернігівщині відбувалися олімпійські заходи: в Прилуках, Ніжині, Новгород–Сіверському та Борзні. Відзначення спортсменів і тренерів, олімпійських активістів, олімпійські розминки і забіги, презентація видів спорту і спортивні змагання, автограф–сесії і фотографування з видатними олімпійцями наповнили програми заходів.

У рамках заходів у чотирьох містах були висаджені Олімпійські алеї. Завершенням акції стали сьогоднішні спортивні активності та відкриття алеї на міському пляжі «Золотий берег» у Чернігові. Відсьогодні 130 верб будуть рости і розквітати разом з олімпійськими і спортивними досягненнями спортсменів Чернігівщини на всеукраїнських, європейських, світових чемпіонатах і Олімпійських іграх.

На сьогоднішнє свято завітали президент Національного олімпійського комітету України, член Міжнародного Олімпійського Комітету, перший віце–президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка, перший заступник голови обласної ради Ніни Лемеш, голова Відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, тренери, ветерани та фахівці спорту, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, містяни та гості з усієї Чернігівщини та різних куточків України (Донецької, Сумської, Дніпропетровської, Чернівецької, Київської, Івано–Франківської областей та міста Горішні Плавні Полтавської області).

Почесні гості привітали учасників спортивного заходу та нагородили високими відзнаками кращих тренерів та юних спортсменів.

Також усі присутні мали змогу долучитись до урочистого відкриття Олімпійської алеї, подивитися показові виступи та міні–турніри з різних видів спорту, а також спробувати свої сили в Олімпійській розминці та символічному забігу «Олімпійська миля».

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, на відкритому повітрі та дерево
На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять, взуття та на відкритому повітрі

Джерело: Відділ інформаційного забезпеченнявиконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *