Сьомий бій в її житті та шалений результат. Чернігівська боксерка Раїса Піскун завоювала срібло на Чемпіонаті Європи серед молоді. Наразі спортсменка повернулася до дому. На її чекає відпочинок – Раїса вже знає як витратить призові три тисячі доларів.

Більше ніж 300 спортсменів з усіх куточків Європи змагалися за звання кращого у Чорногорії, місто Будва. У півфіналі Раїса достроково перемогла представницю Туреччини, але поступилася у фіналі росіянці, посівши 2 місце. Спортсменку до змагань готували Олег Кравець та Валерій Бондаренко.

За 2,5 роки Раїса Піскун підкорює вершини професійного боксу вже не вперше. Торік спортсменка завоювала на чемпіонаті Європи бронзу. Каже, що найважче перед змаганнями набрати вагу до своєї категорії, адже через хвилювання згорає чимало калорій.

Наразі у планах спортсменки відновлення та відпочинок, після чого вона почне готуватися до наступного сезону 22 року. Першим серйозним змаганням стане Чемпіонат України, який відбудеться наприкінці лютого. На ньому Раїса вперше представить Чернігівщину у віковій категорії дорослі.

Джерело: Новий Чернігів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *