У чотирнадцятому турі Української Прем’єр-ліги на стадіоні «Арена Львів» зустрілися ПФК «Львів» та «Десна». Матч завершився із рахунком 2:0 на користь чернігівців. Про це повідомили у пресслужбі УПЛ.

Матч на стадіоні у Львові стартував о 19:30. У першому таймі команди не відзначилися голами. На 53 хвилині матчу чернігівці відкрили рахунок у поєдинку. Півзахисник «Десни» Владислав Калітвінцев з 20 метрів в дотик відправив м’яч у правий верхній кут воріт. На 82 хвилині «Десна» подвоїла рахунок. Тарас Завійський здійснив потужний дальній простріл і влучив у сітку воріт. Голкіпер ПФК «Львів Олександр Ільющенков пропустив другий м’яч.

Матч завершився із рахунком 2:0 на користь команди з Чернігова. «Десна» піднімається на 7 сходинку УПЛ. У наступному турі чернігівці зустрінуться з ФК «Колос».

Джерело: Суспільне