Чернігівська самбістка, чемпіонка світу Юлія Гребеножко повернулася додому з новими нагородами! Спортсменка здолала чотирьох суперниць на змаганнях світового рівня, які проходили з 12 по 15 листопада Ташкенті – столиці Узбекистану.

26-річна спортсменка здолала суперницю з Казахстану в останні секунди фінального поєдинку. Для чернігівської самбістки Юлії Гребеножко це перша перемога на світовому рівні. До цього вона була багаторазовою призеркою чемпіонатів України з дзюдо та самбо, а на чемпіонаті Європи з самбо здобула бронзу. Дівчина присвятила цьому виду спорту вже 16 років.

Бажання, працелюбність та віра тренерів – те що необхідно для успіху, розповідає чемпіонка світу. У змаганнях взяли участь 50 країн. Юлія виступала у ваговій категорії до 65 кг з кращими спортсменками Білорусі, Марокко, Хорватії та Казахстану. Зізнається, підтримка тренера допомогла їй впевнено одержати перемогу.
Окрім Юлії Гребеножко в складі української збірної на чемпіонаті світу виступали ще дві представниці Чернігівщини – Марія Буйок та Наталія Смаль. Наразі спортсменки відновлюються, після чого готуватимуться до нових змагань.

Джерело: телеканал «Новий Чернігів»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *