В суботу, 27 листопада 2021 року, стадіон «Юність» у Чернігові був наповнений безліччю позитивних емоцій.

На футбольному полі у боротьбі за Суперкубок Чернігівської області з футболу зустрічалися футбольні клуби «Кудрівка-2» (с.Кудрівка) та «Прогрес» (с.Остапівка).

Цікавою ця зустріч була і тому, що на полі підводили підсумок футбольного 2021 року переможець Чемпіонату області 2021 року та володар Кубку області «Кудрівка-2» та фіналіст кубку області, срібний призер обласного Чемпіонату «Прогрес».

На полі точилася сповнена емоційного напруження боротьба однакових за рівнем команд. Першими підкорили ворота суперника футболісти «Кудрівки-2», які завершили перший тайм зустрічі з рахунком 1:0 на свою користь, оскільки футболісти «Прогресу» не змогли реалізувати пенальті у ворота команди з Кудрівки. Та футболісти з Остапівки не залишилися у боргу, успішно атакувавши ворота суперника уже у другому таймі і рахунок став 1:1.

За рівного рахунку на табло напруження у боротьбі на полі тільки зросло. Зі стандартного положення кудрівці переломили хід зустрічі на свою користь.

Завершували другий тайм обидві команди у зменшеному складі: спочатку команда «Прогрес» залишилася у меншості, а потім і команда «Кудрівка-2» позбавилася одного гравця. Обидва отримали від арбітра «червоні» картки.

Фінал сьогоднішнього матчу – перемога з мінімальним відривом. З рахунком 2:1 футболісти команди «Кудрівка-2» перемогли своїх суперників з футбольного клубу «Прогрес».Нагороди учасникам Суперкубку вручили голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович, перший заступник голови ЧОАФ Анатолій Свистун, голова Асоціації ветеранів футболу в Чернігівській області Юрій Грузнов та заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

Організатори змагань визначили і кращих футболістів у складі кожної команди. Кращими гравцями стали Влад Кияшко («Прогрес») та Микола Сираш («Кудрівка-2»).

Пам’ятні відзнаки Чернігівської обласної асоціації футболу отримала і бригада арбітрів на чолі з Олександром Білащенком: Богдан Соколовський, Володимир Асмаковець, Андрій Вовкогон.

Суперкубок області завершив футбольний сезон 2021 року на Чернігівщині.

Немає опису світлини.
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Джерело: Чернігівська обласна асоціація футболу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *