Перший день змагань другого етапу Кубка IBU розпочався з двох суперспринтів. Після чоловічої гонки на старт вийшли жінки.

Бігти суперспринт біатлоністки мали у два етапи. Формат гонки передбачає, що спортсменки спочатку проходять кваліфікацію (два вогневі рубежі). За підсумками кваліфікації до фіналу потрапили по 30 біатлоністів, які бігли мас-старт (4 вогневі рубежі).

На відміну від чоловічої гонки, у фіналі жіночого суперспринту взяли участь три українські біатлоністки — Анна Кривонос, Анастасія Рассказова та Ірина Петренко. Причому у кваліфікації усі три українки показали місця у топ-20 і розраховували їх покращити у фіналі.

Після першого вогневого рубежу Анні Кривонос та Ірині Петренко вдалося піднятися у топ-15. Причому Кривонос взагалі увійшла у топ-3, програючи лише француженці Каміллі Бене та австрійці Катаріні Іннерхофер. Рассказова ж навпаки з двома хибами залишила межі топ-25.

А після другої стрільби Кривонос та Петренко вже йшли у топ-7! Обидві біатлоністки уповільнилися перед вогневим рубежем, але пройшли його чисто, вийшовши на п’яте та сьоме місця. Рассказова ж, попри одне коло штрафу, піднялася 25-е місце.

Обидві українки змогли втриматися у топ-8 навіть після того, як не закрили по одній мішені на третій стрільбі. Більшість інших спортсменок помилялися, чим і скористалися Кривонос та Петренко: Ірина вийшла шостою, Анна — восьмою. Анастасія Рассказова ж втратила шанси на високі місця, заробивши ще три кола штрафу.

Вирішальною стала остання стрільба, яку Ірина Петренко провела чисто! На виході з вогневого рубежу українка йшла третьою, у групі з Ліндою Цингерле та росіянкою Анастасією Шевченко. Петренко випередила Шевченко, але поступилася Цингерле, фінішувавши другою.

Щодо інших українок, то Анна Кривонос у підсумку опустилася на 14-е місце. А Анастасія Рассказова посіла 28-е місце.

Кубок IBU. Другий етап (Шушен): жіночий суперспринт. Результат

  1. Лінда Цингерле (Італія, 0+0+2+0) 23:23.4
  2. Ірина Петренко (Україна, 0+0+1+0) +0.8
  3. Анастасія Шевченко (Росія, 0+0+1+1) +1.4
  4. Ірене Кадуріш (Швейцарія, 2+2+0+1) +9.2
  5. Наталя Гербулова (Росія, 0+0+1+0) +9.9
  6. Марен Гаммершмідт (Німеччина, 1+2+0+1) +10.4

  • 14. Анна Кривонос (Україна, 0+0+1+1) +40.9
  • 28. Анастасія Рассказова (Україна, 2+1+3+0) +2:37.0

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *