Проєкт «Шлях до Олімпу» від команди Українського радіо «Чернігівська хвиля» отримав перше місце в номінації «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» за результатами конкурсу «Україна олімпійська». Конкурс щороку проводить Комісія Національного олімпійського комітету України «Преса та комунікації».

«Шлях до Олімпу» – це низка інтерв`ю зі спортсменами-олімпійцями Чернігівщини.

«Це було рік тому. Саме тоді НОК відзначав 30-річчя, і продюсер Чернігівської філії Суспільного Артем Шелковий запропонував зробити програму про олімпійців з Чернігівщини. Ми вирішили розповісти історії спортсменів: від того, як вони розпочинали свій шлях — і до їхньої участі в Олімпіаді. Приємно, що спортсмени радо відгукнулись взяти участь у записах. Деякі з них, живучи в інших областях та країнах, підлаштовували свій графік аби приїхати до нас на запис. Також у програмі розповідали про паралімпійців і дефлімпійців. Загалом вийшло 26 випусків, які можна слухати онлайн. Наближається Олімпіада-2022, і ми маємо надію, що у ній братимуть участь і спортсмени з Чернігівщини. Тоді будемо робити випуски “Шлях до Олімпу” з новими героями», – говорить авторка та ведуча програми Лілія Духно.

Крім того, влітку команда Українського радіо «Чернігівська хвиля» зробила подкаст «Шлях до Олімпу» із тренерами спортсменів-олімпійців, які розповіли свої історії. Їх теж можна слухати за лінком.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *