Футбольне поле із природним газоном, легкоатлетичне ядро з біговими доріжками й секторами, трибуни на пів тисячі місць: від сьогодні у Борзні функціонує сучасний стадіон, де можуть займатися як професійні спортсмени, так і любителі.

Реалізували проєкт в рамках програми Президента України «Велике будівництво» за майже 10 мільйонів гривень, з яких 7,1 мільйона — кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Привітала жителів громади з непересічною подією заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк:

— Приємно, що спортивна інфраструктура розбудовується не лише у столиці чи обласних центрах, а й у невеличких містах та селах. Як підтвердження — стадіон у Борзні, стадіони у Носівці та Куликівці, які також реконструюються цього року. Відкриття подібних об’єктів — гарна нагода зорієнтувати місцевих жителів на здоровий спосіб життя. Спорт — це теж дозвілля, це і є запорука нашого здоров’я.

За словами заступниці голови ОДА, труднощів із втіленням наміченого не виникало — всі роботи відбувалися вчасно, за графіком.

Стадіон «Колос» — один із семи проєктів ДФРР, що реалізуються у 2021 році. На часі — відкриття стадіону у Носівці.

Нагадаємо, що в цілому за програмою «Здорова Україна», яку ініціював Президент Володимир Зеленський, передбачається побудувати дві тисячі активних парків по Україні, 10 тисяч спортивних майданчиків, 19 льодових арен по всій державі, 100 стадіонів, 25 спортивних «магнітів».

Мета цієї програми — завдяки популяризації здорового способу життя збільшити тривалість життя українців. А також зробити спорт цікавим і доступним для всіх українців.

Джерело: Чернігівська ОДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *