ФК Чернігів втратив гостьову перемогу над ЛНЗ в 12-му турі VBET UA Першої ліги в результаті вкрай спірного епізоду в кінцівці матчу. Гра завершилася з рахунком 2:2.

Черкасцям вдалося вийти вперед в середині першого тайму, але чернігівська команда не дозволила господарям розвинути цей успіх. Перед самою перервою після подачі кутового, нехай і не без частки везіння, в результаті удару Дмитра Кулика м’яч залетів у сітку. Після перерви чернігівці продовжили нарощувати тиск і були винагороджені за це голом – голкіпер впорався з ударом Віталія Ментея, але Микола Сираш опинився першим на добиванні, вивівши ФК Чернігів у лідери.

Відразу після забитого м’яча гра була перервана повітряною тривогою. Після її скасування господарі понеслися вперед – оборона «тигрів» успішно справлялася з загрозами. Справа йшла до довгоочікуваної перемоги над ЛНЗ, проте в самому кінці матчу сталося неймовірне: арбітри не помітили відвертий фол на Максимі Сердюку в середині поля, після чого пішов пас в штрафну, де в результаті падіння гравця черкасців був призначений не менш дивний одинадцятиметровий, який був реалізований.

Вкрай прикро втрачати очки в результаті подібних ситуацій, але боротьба за чемпіонську четвірку триває.

Наступного тижня ФК Чернігів зіграє із ФК Гірник-Спорт та СК Полтава.