Advertisement

На Чернігівщині закінчився ювілейний, 75-й чемпіонат області з футболу серед чоловіків. Цьогоріч у змаганні взяли участь 5 колективів.

У другий раз поспіль «золоті» нагороди турніру здобула «Кудрівка» (Кудрівка), яка зуміла виграти усі 8 матчів чемпіонату. Однак шлях до цього чемпіонства був напрочуд важким:

–  Будь-яка першість – дуже важлива. До чемпіонату було незрозуміло хто буде грати. Залишилися ветерани, додали молодь, і так вийшло, що фактично з нуля, без підготовки змогли виграти всі ігри… – зазначає граючий головний тренер «Кудрівки» Олександр Бабор. – За місяць до чемпіонату в нас було 6 людей у складі, жодного воротаря. Адже багато футболістів перейшли у ФК «Чернігів», хтось залишився у Києві… Почали телефонувати молоді футболісти, які хотіли підвищити майстерність у нашій команді. Так вийшло, що змогли зібрати команду і показати гідний результат.

Цього року, через триваючу війну, чемпіонат переривався повітряними тривогами, але, як каже Олександр Бабор, цей фактор не мав значного впливу на результат:

–  В нас, напевно, тільки у матчі зі СДЮШОР «Десна» була тривала перерва. Було ще кілька тривог під час домашніх матчів, але вони тривали не довго. Тож суттєвого впливу на результат не було, – підкреслив Олександр Бабор.

Друге місце у турнірі посіла ФК «Борзна», «бронзу» завоювали динамівці Ічні.

А ось замкнули таблицю два чернігівські колективи – СДЮШОР «Юність» та СДЮШОР «Десна»: в активі обох команд, зібраних, переважно, з молодих футболістів, по 4 набраних бали.

Джерело: 0462

Advertisement
Advertisement