Advertisement

7 грудня в обласному центрі відбулася XIV звітно-виборна Асамблея відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

Про це інформує Чернігівська обласна рада.

Участь у засіданні взяли представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, обласного відділення Олімпійської академії України, фізкультурно-спортивних товариств і організацій, учасники Олімпійських ігор, а також організацій управління фізичною культурою та спортом Міністерства освіти і науки України та інших суб’єктів олімпійського руху в області.

До роботи звітно–виборної Асамблеї долучився також міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Розпочалось зібрання з урочистого нагородження представників спортивної спільноти та громадськості подяками НОК України за їх волонтерську діяльність. Потім учасники засідання проаналізували звіт про результати роботи обласного відділення НОК України за попередні роки, а потім шляхом таємного голосування обрали голову регіонального осередку.

За підсумками волевиявлення спортивної спільноти Придесення очільницею відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області стала перший заступник голови обласної ради, відома українська біатлоністка, неодноразова призерка Чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону, учасниця Олімпійських ігор в Наґано, Солт-Лейк-Сіті та Турині, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш, яка до цього обіймала посаду першого заступника голови відділення.

Першим заступником голови Чернігівського відділення НОК України стала видатна сіверська атлетка, олімпійська чемпіонка Літніх Олімпійських ігор 2004 року в Афінах з кульової стрільби, триразова бронзова призерка Літніх Олімпійських ігор з кульової стрільби, багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів Європи та Кубку світу, заслужений майстер спорту України Олена Костевич.

Заступником голови відділення було обрано знаного біатлоніста, переможця та призера етапів Кубку Світу, учасника п’яти олімпійських ігор, заслуженого майстра спорту України, начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту Чернігівської міської ради Андрія Дериземлю.

Цього ж дня учасники XIV звітно-виборної Асамблеї відділення визначили чисельність виконкому, в якому працюватиме 18 осіб.

Advertisement
Advertisement