Advertisement

В Чернігові 7 грудня пройшла XIV звітно-виборна асамблея «Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області», на якій обирали нове керівництво НОКу.

Вперше у керівному складі опинилася відома стрільчиня та олімпійська чемпіонка Олена Костевич. Сама спортсменка в ексклюзивному коментарі «Часу Чернігівському» висловилася щодо нового статусу.

Зірка світового спорту зауважує: Чернігівщину ніколи не полишала і не полишить поза своєю увагою.

Зараз Олена Костевич тренується за кордоном, зокрема, в Австрії, у невеликому містечку, на засідання виходила через відеозв’язок. Однак, свої обов’язки у відділенні НОК спортсменка буде виконувати за нагоди і дистанційно, і очно. Вона переконана: за належних зусиль та старання все вийде якнайкраще.

Публікуємо коментар Олени Костевич повністю і без скорочень.

«Дякую всім, хто підтримав мене на виборах!

Спорт – це моя стихія, де я можу і хочу допомогти спортсменам, тренерам, федераціям. Я залишаюсь активною спортсменкою і маю можливість поєднувати, в період між зборами та змаганнями, активну участь в заходах, які проводить відділення НОК в Чернігівській області. Після змін у статуті, буду брати участь онлайн, де це можливо.

Взагалі, бачу великий потенціал в розвитку чернігівського спорту. Нам потрібні нові сучасні спортивні об‘єкти, підтримувати дитячий спорт, масовий спорт і т.д. А ще – працювати з міжнародними організаціями по залученню коштів.

Заохочувати молодих спортсменів до занять спортом високих досягнень, пропагандувати олімпійські цінності та знайомити з олімпійським рухом.

Наступний рік – передолімпійський, в кульовій стрільбі вже розпочатий розіграш ліцензій, зараз перебуваю на тренувальному зборі, готуюсь до міжнародних змагань в Мюнхені в січні, і скоро повернусь до України».

Advertisement
Advertisement