Advertisement

Президент Федерації біатлону України Іван Крулько розповів про плани щодо розвитку українського біатлону.

«Безперечно, наше завдання – займатися інфраструктурою, її відбудовою, щоб ми могли не лише приймати гонки чемпіонату України, але й міжнародні змагання найвищого рівня.

Це наша мета, це розвиток масового біатлону, його популяризація, наше бачення, щоб повернутися на найвищий п’єдестал. Цей сезон є непростим, у нас відбувається зміна поколінь, була непроста підготовка.

Є попередні плани, ми робимо підготовчі речі. У бази в Чернігові є три господарі. Саме приміщення, яке розбомблене, належить центру олімпійської підготовки, по суті міністерству, це державна власність.

Траса – комунальна власність в області. А земля, що між трасою і за нею, належить інституту, що входить до підпорядкування Академії аграрних наук. Ми хочемо звести до того, щоб був один господар.

У цьому контексті Чернігів заклав у бюджет області на проєктно-кошторисну документацію. Підготовчу роботу щодо проєкту відбудови ми зробимо, певні нариси вже є, який він повинен мати вигляд.

Створили фонд відновлення інфраструктури біатлону. Сподіваюся, що з 1 січня цей фонд будемо популяризувати, збирати туди кошти з усього світу на відбудову бази в Чернігові.

Вона має стати народним стадіоном. Хто за неї відповідатиме? За нашим задумом, це має бути комунальне підприємство Чернігівської обласної ради», – сказав Крулько.

Джерело: Суспільне

Advertisement
Advertisement