Advertisement

Голова правління громадської спілки “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”, головний координатор Ліги ONOVA Єгор Стефанович разом з технічним координатором Ліги Оновлення Ігорем Єрмаковим провели онлайн-зустріч із видатним спортсменом та подякували йому за готовність спільно працювати для оновлення України.

На зустрічі обговорили головні принципи функціонування Ліги Оновлення України ОНОВА та головну  її мету – відбудувати Україну більш сучасною, безпечною та енергоефективною. 

Під час розмови було презентовано й обговорено проєкт розвитку та оновлення рідного для Андрія чернігівського стадіону “Десна”.

Проєкт оновлення “Олімпійський навчально-спортивний центр “Чернігів”

Андрій надав декілька професійних порад до концепції відбудови та оновлення стадіону. За його рекомендаціями було вирішено додати до проєкту нові елементи комплексу: критий багатофункціональний манеж та басейн. Обговорили майбутні спільні активності для залучення уваги, ресурсів на оновлення стадіону і реалізації проєкту. 

“Андрій, як зірка світового масштабу, має можливість залучати міжнародну спільноту до проєктів реконструкції України. Завдяки його діяльності більше людей дізнаються не тільки про нашу боротьбу з російськими окупантами, а й про те, як вони самі можуть нам допомогти та взяти участь у відбудові нашої країни”, — зазначив Єгор Стефанович.

Джерело: Онова

Advertisement
Advertisement