Advertisement

Відомий чернігівський боксер-професіонал Дмитро Митрофанов у власному Instagram поділився фото з іншими відомими українськими спортсменами – Василем Ломаченком та Олександром Усиком.

– Жовтень 2008 рік. З Олімпійським чемпіоном. Китай Пекін. Володарем Кубку Вела Баркера (нагорода, яка вручається самому технічному боксеру Олімпійських ігор) Василем Ломаченком, – написав Дмитро Митрофанов під дописом.

Нагадаємо, що колишнього чемпіона світу та олімпійського чемпіона 2008 та 2012 років з боксу Василя Ломаченка внесено до реєстру державних зрадників, який веде рух chesno.org. Підставою для внесення боксера до реєстру стала публікація в Instagram відео проповіді митрополита Лонгіна – архієрея УПЦ Московського патріархату.

Головною думкою у проповіді Лонгіна є звинувачення України у тому, що вона розв’язала війну проти церкви. Це є одним із ключових наративів російської пропаганди.

Про цей та інші зашкварні пости у Instagram Василя Ломаченка Дмитру нагадали його підписники у коментарях. Проте, чернігівський боксер став на захист свого колеги.

Далі наводимо скріни з коментарями під постом Митрофанова:

Advertisement
Advertisement