Advertisement

Блогер Михайло Смоловий у Телеграм-каналі “ТаТоТаке” розмірковує хто з гравців може стати заміною Віктора Циганкова в “Динамо”.

“Шукаємо заміну Віктору, знаходимо чотири варіанти та все одно впираємось в глухий кут, щоб знайти п’ятий – трохи фантастичний.

Кахім ПЕРРІС. Це однозначно здібний гравець: швидкий та технічний. Але він більше туди до підвиду вінгерів типу Мудрика. Звик тягнути гру на скілах та фінтах, а не плеймейкінгом.

Богдан ЛЄДНЄВ. Лєднєв звик спускатися за м’ячем нижче, тобто проявляти ініціативу задля його отримання подалі від воріт. Справа він може займатися звичними речами більш корисно для команди, тому маю стриманий оптимізм стосовно нього.

Олександр КАРАВАЄВ За його плечима є декілька ігрових відрізків, коли він достойно підміняв. Феєрій ніколи не влаштовував, тож немає сподівань на рівносильну заміну (пролетарське минуле заважатиме).

Назар ВОЛОШИН Провів пів року в УПЛ лівим вінгером, але не вражав настільки, щоб говорити про себе, як готову заміну Віктору. 99% ігрового часу в молодіжній системі ДК провів саме справа, тому нічого незвичного: повернеться за потреби до витоків.

ВИСНОВОК: якщо змінювати Циганкова кимось з цієї четвірки, то це ніби намагатися замінювати якісний секс мастурбацією.

Єдина адекватна та співставна наразі за ігровим IQ опція – це… Андрій ЯРМОЛЕНКО. Ось він реально здатен компенсувати проблему втрати мізків, що відбудеться з Динамо”.

Advertisement
Advertisement