Advertisement

Чернігівській «Універсітет-ШВСМ» у Хирові Львівської області провів чергові матчі у Вищій лізі (другому, за силою, дивізіоні жіночого волейболу України).

Перед початком сезону керівництво команди ставило завдання «перемагати та займати якомога вище місце». Але після перемоги у першому матчі над миколаївською «Южанкою», для чернігівок почалася «чорна смуга» – дві поразки до Нового року

Й напочатку 2023-го невдала серія для відомої чернігівської команди продовжилася: у Хирові «Університет» програв усі три свої матчі: 0-3(17-25, 24-26, 22-25) черкаському «Дніпру-КДЮСШ№1 ЧМР», 0-3(15-25, 19-25, 23-25) запорізькій «Орбіті-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта» та 0-3(17-25, 18-25, 12-25) чернівецькій «Буковинці-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4».

«Університет» опустився на 9-те місце з 11-ті команд Вищої ліги та, де-факто, втратив шанси на підвищення у класі.

У команді триває зміна поколінь. З цього складу у минулому сезоні в основі не грали 5 людей. Тобто у всіх цих трьох матчах молодість грала проти досвіду, адже в кожній з команд наших суперниць є досвідчені та більш майстерні гравчині. Складно розраховувати, що з цим складом ми можемо потрапити у першу четвірку (команд, які розіграють між собою путівку у Суперлігу, – прим.), – зазначив головний тренер ВК «Університет-ШВСМ» Володимир Жула– Навіть по цьому туру, останньою грою, проти «Буковинки», я задоволений. По-менш, першими двома з половиною партіями – дівчата намагалися, боролися та показували доволі непогану гру. Ми додаємо від матчу до матчу. У назві нашої команди є «школа виховання спортивної майстерності» – тож для нас це школа, в таких іграх й здобувається досвід. До того ж є суб’єктивні причини: багато команд підсилилися за рахунок досвідчених гравців з міст, де тривають бойові дії. Ми у Чернігів не маємо можливості нікого запросити. Але дякуємо нашим Збройним силам за те, що маємо можливість тренуватися та приймати участь у змаганнях. Будемо боротися.

Джерело: 0462

Advertisement
Advertisement