Advertisement

Чернігівський “Буревісник-ШВСМ” після п’яті матчів одноосібно очолює турнірну таблицю Вищої ліги чоловічого чемпіонату України з волейболу. 

У минулу п’ятницю команда Романа Носка розгромила 17-кратного чемпіона країни – харківський “Локомотив”.  

Не збавили обертів чернігівці й у наступних матчах. Спочатку сіверяни переграли “Покуттю” (Снятин): 3-0(25-21, 25-21, 25-18). А в останньому матчі туру здолали спротив прямого конкурента – “Поділля” (Хмельницький): 3-2(25-23, 21-25, 28-26, 25-27, 15-12)

– “Поділля” зіграло дуже добре. До цього два матчі вони грали зовсім не так (до цього на рахунку хмельничан були перемога 1-3 над “Олюртрансом” та поразка 0-3 від “Бахмута”, – прим.)… В нас, через хворобу, не грав Богдан Ісаков – його трохи не вистачило. Замість нього зіграв молодий Ярослав Богуш (Ярославу 18 років, – прим.) – зіграв добре, але іноді “випадав”. Вийшла дуже хороша гра. Такі матчі важливі, – розповідає про останній матч туру головний тренер “Буревісника” Роман Носко

Найбільш результативним у складі чернігівців став 20-річний Артем Алєксєєнко, на рахунку якого 25 очок у матчі з “Поділлям”: 

– Артем – діагональний гравець. Хоча він й молодий (грає третий сезон), але він повинен набирати багато очок. Тож його гра мене не здивувала. Це – його робота, – скаже у коментарі нашому виданню Роман Носко. 

Після 5 матчів “Буревісник” на одну перемогу та два очки випереджає “Бахмут”, але тіньовим фаворитом Вищої ліги (нагадаємо, це другий, за силою, дивізіон українського волейболу) є “Хотинські козаки”, які зіграли лише два матчі, але, як й чернігівці,  цього сезону ще не програвали. 

– Ми претендуємо на перемогу у Вищій лізі. Хочемо зайняти перше місце, будемо боротися за це, – підкреслив Роман Носко. 

Джерело: 0462

Advertisement
Advertisement